Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Нужна ли школьная форма?
Всего 78 человек

Факультативы

Дата: 7 февраля 2017 в 10:20, Обновлено 7 февраля в 16:50
Автор: Зубань А. Н.

Графік правядзення факультатыўных  заняткаў на І ступені навучання

ў ІI паўгоддзі 2017-2018 навучальнага года (ссылка для скачивания)

Дзень тыдня

Час правя-дзення заняткаў

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Кабінет

Прозвішча, імя і імя па бацьку настаўніка

ПАНЯДЗЕЛАК

13.50-14.35

3

Моўны этыкет

3

Зінько Валянціна Васільеўна

12.55-13.40

1

Вытокі роднай мовы

1

Сарока

Ганна Іосіфаўна

13.50-14.35

1

Гуляем у футбол

спартыўная зала

Суркант Рамуальда Леанідаўна

АЎТОРАК

12.55-13.40

1

У свеце колеру

1

Кужава Алена Яўгеньеўна

12.55-13.40

2

Па прыступках правіл здаровага харчавання

2

Сарока Наталля Рыгораўна

12.55-13.40

1

Мы пазнаем свет

1

Сарока

Ганна Іосіфаўна

Серада

ЧАЦВЕР

12.55-13.40

4

Па прыступках правіл здаровага харчавання/АБЖ

4

Зелянкоўская 

Марына Мечыславаўна

12.55-13.40

2

Рашэнне тэкставых задач

2

Сарока Наталля Рыгораўна

14.55-15.40

3

Гуляем у футбол

спартыўная зала

Шыкеля Уладзімір Якаўлевіч

ПЯТНІЦА

12.55-13.40

2

Шахматны ўсенавуч

2

Сарока Наталля Рыгораўна

12.55-13.40

4

Мая Айчына

4

Зелянкоўская 

Марына Мечыславаўна

12.55-13.40

2

Кампазіцыя

2

Кужава Алена Яўгеньеўна

Графік правядзення факультатыўных  заняткаў

на ІІ і ІІІ ступенях навучання

ў I паўгоддзі 2017-2018 навучальнага года (ссылка для скачивания)

Дзень тыдня

Час правя-дзення заняткаў

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Кабінет

Прозвішча, імя і імя па бацьку настаўніка

ПАНЯДЗЕЛАК

14.55-15.40

6

Гуляем у футбол

спартыўная зала

Шыкеля Уладзімір Якаўлевіч

АЎТОРАК

14.55-15.40

6

Складанне кампьютарных гульняў на мове візуальнага праграмавання Sctatch

каб. інфарматыкі

Шэўчык Ганна Іванаўна

14.55-15.40

8

Беларускія землі ў складзе ВКЛ

каб. гісторыі

Галіцкая Ірына Іванаўна

13.50-15.40

10

Цікавы свет неарганічнай хіміі

каб. хіміі

Сільвановіч Тарэсы Генрыкаўна

14.55-15.40

9

Мая прафесійная будучыня

каб. ЗЛЖ

Зубань Аляксей Мікалаевіч

14.55-15.40

8

Алгебра вучыць разважаць

каб. маст

Шыкеля Алена Канстанцінаўна

СЕРАДА

13.50-15.40

10

Паўтараем матэматыку

каб. матэматыкі

Шота Ганна Зігмундаўна

14.55-15.40

11

Паўтараем матэматыку

каб. маст

Шыкеля Алена Канстанцінаўна

14.55-15.40

9

Тэхнічная графіка

каб. фізіка

Недашкоўскі Віталій Анатольевіч

14.55-15.40

9

Працягваем адкрываць тайны рэчыва

каб. хіміі

Сільвановіч Тарэсы Генрыкаўна

ЧАЦВЕР

13.50-14.35

5

Рашэнне тэкставых задач

каб.  маст

Шыкеля Алена Канстанцінаўна

14.55-15.40

11

Русский язык в алгоритмах

каб. рус.мовы

Шчочына Наталля Барысаўна

ПЯТНІЦА

14.55-15.40

8

Кемлівым аб тайнах рэчыва

каб. хімія

Сільвановіч Тарэсы Генрыкаўна

14.55-15.40

10

Абагульняючы курс па біялогіі

каб. біялогіі

Созінава Марыя Станіславаўна

СУБОТА

10.00-10.45

8

Гендэрная культура

каб.АБЖ

Зубань Аляксей Мікалаевіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.