Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Голосование
Нужна ли школьная форма?
Всего 128 человек

Методические объединения

Дата: 11 февраля 2017 в 20:07, Обновлено 4 сентября в 17:12
Автор: Зубань А. Н.

Школа маладога настаўніка “станаўленне педагагічнага вопыта”

-      Святлова Аляксандра Юр'еўна

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў фізіка-матэматычнага цыклу

-       Шота Г.З. – кіраўнік МА

-         Шыкеля А.К. - настаўнік матэматыкі

-         Недашкоўскі В. А. - настаўнік працы і фізіцы

-        Лябецкая К.С. - настаўнік інфарматыкі

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў прыродазнаўчага цыклу і працы

-      Сільвановіч Т.Г. – кіраўнік МА

-         Коўган А.Г. - настаўніца геаграфіі

-         Созінава Л.М. - настаўніца біялогіі

-         Недашкоўскі В.А. - настаўнік працы і фізіцы

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў гуманітарнага цыклу

-       Цыбульская Н.Ч.– кіраўнік МА

-      Шчочына Н. Б. - настаўнік рускай мовы

-      Галіцкая І.І. - настаўнік гісторыі

Праблемная група настаўнікаў замежнай мовы

-      Хрыптовіч В.Л. – кіраўнік ПГ

-         Хрыптовіч А.К. - дырэктар школы

-         Святлова Аляксандра Юр'еўна - настаўнік замежнай мовы

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў пачатковы класаў

-         Сарока Г.І. – кіраўнік МА

-         Зінько В.В. - класны кіраўнік 3 класа

-         Сарока Н.Р. - класны кіраўнік 2 класа

-         Зелянкоўская М.М. - класны кіраўнік 4 класа

-         Васючэнка М.С. – выхавальнік

Творчая група настаўнікаў фізічна-эстэтычнага цыклу

-       Суркант Р.Л. – кіраўнік ТГ

-         Шыкеля У.Я. - настаўнік фізічнай культуры

-         Зубань А.М. - настаўнік музыкі і мастацтва

-         Белабокая А.Г. - педагог-арганізатар, музычны кіраўнік

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў, якія выконваюць абавязкі класных кіраўнікоў:

-       Зубань А.М. – намеснік дырэктара па ВР, кіраўнік МА

-         1 клас – Зелянкоўская М. М.

-         2 клас - Сарока Г. І.

-         3 клас – Сарока Н. Р.

-         4 клас –Зінько В. В.

-         5 клас - Галіцкая І. І.

-         6 клас – Шэўчык Г. І.

-         7 клас - Шчочына Н. Б.

-         8  клас – Шыкеля А. К.

-         9 клас– Недашкоўскі В. А.

-         10 клас – Созінава М. С.

-         11 клас –  Цыбульская Н. Ч.

Група абагульнення і ўкараненне педагагічнага вопыту “Майстэрству вучыць майстар”

-       Шота Г.З.

-         Шыкеля А.К.

-         Сільвановіч Т.Г.

-         Галіцкая І.І.

-         Сарока Г.І.

-         Суркант Р.Л.

-         Созінава М.С.

-         Цыбульская Н.Ч.

-         Коўган А.Г.

-         Хрыптовіч В.Л.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.